دانلود کتاب رستاخیز مردگان

دانلود کتاب رستاخیز مردگان
نوع فایل
PDF
حجم فایل
47 مگابایت
نویسنده
تاریخ انتشار
۱۸ اسفند ۱۳۹۸
دسته بندی
تعداد بازدید
169535 بازدید
50,000 تومان 4,900 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

بنا به درخواست کاربران سایت ونوس بوک کتاب رستاخیز مردگان را هم برای دریافت قرار دادیم که شما می تواند کامل ترین نسخه کتاب رستاخیز مردگان در سراسر نت را در همین قسمت دریافت کنید.

۹۰ درصد تخفیف ویژه به مدت محدود!

ارزش اصلی: ۵۰,۰۰۰ تومان

قیمت با تخفیف: فقط ۴,۹۰۰ تومان

کتاب رستاخیز مردگان چیست؟

کتاب Necronomicon (نکرونومیکون) و کتاب دیوانه کننده القاب دیگر این کتاب مرموز می باشد و نام دیگر این کتاب اما الضعیف می باشد که توسط عبدل الحضرت در سال ۷۰۰ نوشته شده که او متولد شام بود.

کتاب رستاخیز مردگان

تاریخچه کتاب رستاخیز مردگان

عبدالحضرت یکی از شعرای دیوانه لقب داشت که سطح علم و آگاهی او و حتی عقاید و حرف زدنش با سایر مردم زمان خود  بسیار تفاوت داشت، تا اینکه به همین دلیل مردم او را از شهر خود بیرون کردند و اجازه ورود را به این شخص ندادند.

سفر کردن عبدالحضرت

بعد از اینکه او را از شهر بیراهه کردند به مهاجرت پرداخت در بیابان با موجودات عجیبی آشنا می شود که آنها به عبدالحضرت راه و رسم خود را می گویند و این داستان ماه ها طول می کشد تا اینکه تصمیم به نوشتن یک کتاب می کند و بعضی ها می گویند عبدالحضرت وقتی از شهر اخراج می شود به دلیل تنها بودن تمام وقت خود را صرف متافیزیک می کرد و همین باعث شد وارد جهان های موازی دیگر شود.

(توجه داشته باشید که سایت ونوس بوک این حرف ها را تایید نمی کند و داریم نظرات مختلف را در این باره از منابع مختلف در یک قسمت به شما عزیزان نشان میدهیم، درستی این اطلاعات را هیچکس نمی تواند تایید یا رد کند).

رستاخیز مردگان

نوشته شدن کتاب رستاخیز مردگان

عبدالحضرت پس از فهمیدن علوم غریبه و ملاقات با موجوداتی عجیب تصمیم می گیرد کتابی بنویسد که این کتاب به زبان عربی نوشته می شود و بعد از آن این کتاب را به شهر خود می برد و به مردم معرفی می کنند، به دلیل اینکه او را اخراج کرده بودند نه اجازه ورود به این شخص باید داده می شد و نه باید کتاب آن را دریافت می کردند اما قسمت عجیب ماجرا همینجاست که اجازه ورود به این شخص داده می شود و کتاب او هم منتشر می شود.

گفته شده که عبدالحضرت شب کتاب را منتشر کرده و شب وارد آن شهر شده و صبح مردم با اتفاقی خیلی ترسناک روبه رو می شوند! عبدالحضرت در وسط شهر به طور عجیب و وحشتناکی کشته شده بود که گفته می شود این کشته شدن امکان ندارد کار یک انسان یا موجودی درنده باشد.

(باز هم تاکید میکنیم که ونوس بوک درست بودن یا غلط بودن این اطلاعات را تایید نمی کند و فقط از منابع مختلف برای شما اطلاعات را گردآوری کرده ایم).

محتویات کتاب رستاخیز مردگان

قسمت های مختلفی از این کتاب رمزگذاری شده ات و می شود گفت تا به الان کسی ادعا نکرده که توانسته مفهوم این رمزگذاری ها را بفهمد اما درکل این کتاب را میتوانیم به دو بخش محتوایی و علمی تقسیم کنیم.

بخش محتوایی کتاب

گفته می شود در بخش محتوایی این کتاب راز هایی درباره جهان هستی، متافیزیک و علوم غریبه گفته شده که باعث می شود فردی که این کتاب را میخواند دنیا را از دید دیگر ببیند که این دید می تواند باعث افسردگی یا دیوانه شدن فرد شود به طوری که حتی این فرد اقدام به خودکشی کند، البته می گویند این بستگی به قدرت و افکار فرد دارد که چقدر تحت تاثیر این موارد قرار بگیرد.

رستاخیز مردگان

بخش عملی کتاب

گفته می شود در بخش عملی کتاب مواردی وجود دارد که شما فقط با ابزاری ساده مانند قلم و کاغذ می توانید اقدام به کار های ماورای طبیعی کنید که صد در صد اینکار ها خطرناک و برگشت ناپذیر هستند.

آیا بخش عملی و محتوایی کتاب حقیقت دارد؟ (لطفا بخوانید)

ما هم نسخه انگلیسی این کتاب را قرار داده ایم و هم نسخه انگلیسی، بنده (مدیر سایت ونوس بوک) هدفم از گردآوری این مطالب این بود که با بخش عملی این بحث های ماورای طبیعی آشنا بشم و بدانم که چه هستند تا هیچوقت به اشتباه از منابع دیگر اقدام به انجام این کار ها نکنم! درواقع هدف من از تحقیق چند ماهه راجب این کتاب این بود که بیشتر مراقب باشم و هدفم از انتشار این کتاب هم دقیقا همین است که شما بدانید طلسم های خطرناک این کتاب چه هستند و هیچوقت به اشتباه اگر آنها را در برخی منابع دیدید، برای هیچکاری انجامشان ندهید.

یک چاقو می تواند دست یک جراح باشد و جان کسی را نجات دهد یا میتواند دست یک قاتل باشد و جان کسی را بگیرد، بنابرین سایت ونوس بوک هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد. لذا خواهشمندیم شما دوستان عزیز رعایت کنید.

دانلود کتاب رستاخیز مردگان

ترجمه شدن کتاب رستاخیز مردگان

شاید برایتان سوال باشد این کتاب رستاخیز مردگان اصلا چگونه ترجمه شد؟ مگر این کتاب عربی نبود و در سال ۷۰۰ نوشته نشده بود؟

بله درست است، این کتاب عربی بود و در همین سال نوشته شده بود اما طبق گفته ها کسی بعد از آن ماجرا جرعت استفاده و حتی سوزاندن آن کتاب را نداشت به طوری که آن کتاب باقی ماند و در موزه نگه داری شد تا اینکه در سال ۹۰۰ میلادی توسط فردی جادوگر و شعبده باز به نام تئودوروس پیلاتوس ترجمه شد و به اسم نکرونامیکون حتی به چاپ رسید!

دومین ترجمه کتاب در سال ۱۲۵۰ میلادی به نام فردی یونانی به اسم ورمینوس نوشته شد که درواقع آن را به زبان لاتین ترجمه کرد و تا اینکه این کتاب توسط ۵ شخص دیگر به ۶ زبان دیگر ترجمه شد و سپس نسخه انگلیسی آن در بعضی سایت ها قرار گرفت

نظر مخالفان این موضوع: بعضی از افراد هم مدعی هستند که سال ۹۰۰ میلادی وقتی که تئودوروس پیلاتوس این کتاب را خواند فهمید محتوای این کتاب بسیار خطرناک است و اقدام به آتش زدن این کتاب کرد و نسخه ای که از این کتاب وجود دارد درواقع یک رمان ترسناک از آقای اچ پی لاوکرفت می باشد اما باز هم برخی افراد مدعی هستند خود شخص اچ پی لاوکرفت این کتاب را بر اساس کتاب اصلی رستاخیز مردگان نوشته که توسط الهامات ذهنی این شخص بوده.

نظر منابع دیگر:

پیدا شدن کتابی که نسوخته !

اما ترجمه ای که این فرد ادعا می کرد که سوزانده و از بین برده در سال ۱۵۸۰ در پراگ توسط فردی که همه او را جادوگر می شناختند پیدا شد که نام آن فرد دکتر جان دی بود و بنا به شایعات این دکتر و دسیارانش سعی در زنده کردن مردگان داشتند و اینکه در کل بعد از گذشت چندین سال کتاب توسط فردی کلکسیونر به دانشگاه آکسفورد هدیه داده شد که هم اکنون در دو موزه بریتانیا و واتیکان نسخه اصلی این کتاب موجود می باشد.

شایع دزیده شدن رستاخیز مردگان توسط هیتلر!

گفته می شود آدولف هیتلر سیاستمدار آلمانی به دلیل علاقه زیادی که به متافیزیک و ماوای علم داشت تلاش های خیلی زیادی برای به دست آوردن این کتاب کرد و سر انجام توانست نسخه اصلی آن را تهیه کند.

رستاخیز مردگان

شما با خرید این محصول دقیقا چه چیزی دریافت می کنید؟

برای اینکه این موضوع کاملا برایتان شفاف شود خیلی واضح به شما می گوییم که با خرید این محصول چه کتاب هایی با چه تعداد صفحه و چه زبانی دریافت خواهید کرد و مطمئن باشید کامل ترین مرجع برای خرید نسخه کامل رستاخیز مردگان همین صفحه است.

  • فایل ۱: ۲۰ صفحه از بخش علمی کتاب به صورت انگلیسی (۰.۲ مگابایت)
  • فایل ۲: شامل ۳۰ صفحه از بخش عملی و محتوایی کتاب به صورت فارسی (۲.۱ مگابایت)
  • فایل ۳: شامل ۲۵۴ صفحه از نسخه اصلی کتاب رستاخیز مردگان (۴۱ مگابایت)
  • فایل ۴: شامل ۱۰۰ صفحه فارسی از کتاب رستاخیز مردگان و اسرار مخفی آن (۲.۸ مگابایت)
  • فایل ۵: شامل ۱۴۷ صفحه از نسخه انگلیسی کتاب رستاخیز مردگان (۲.۵ مگابایت)
  • در کل: حدودا شامل ۵۵۱ صفحه به حجم ۴۸ مگابایت

و در آخر پیشنهاد میکنیم حتما ویدیو زیر را کامل ببینید، در این ویدیو ۸ عکس به صورت تصادفی از ۵ فایل قرار داده شده